Oferty pracy

KIEROWCA C+E

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie samochodu ciężarowego z przestrzeganiem przepisów drogowych i według zaplanowanej trasy,
  • dbanie o stan techniczny pojazdu i jego czystość
  • załadunek i wyładunek towaru, zabezpieczenie załadunku,
  • wykonywanie bezpiecznych transportów
  • kontakt z przełożonym
  • odbiór dokumentów rozliczeniowych od kontrahentów

Wymagania:

  •      dobra organizacja pracy,
  •      doświadczenie w transporcie krajowym,
  •      dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań,
  •      punktualność, dyspozycyjność,
  •      doświadczenie na podobnym stanowisku, gotowość do pracy w warunkach nocnych.
  •      prawo jazdy kategoria C+E

Oferujemy:

  •       stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  •       możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych,
  •       atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  •       możliwość zdobycia doświadczenia w intensywnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na polskim rynku oraz 100% polskim rodzinnym kapitale,
  •       pracę w miłej atmosferze.

RZEŹNIK - WYKRAWACZ WOŁOWINY

  • Trybowanie mięsa wołowego,
  • Klasyfikowanie mięsa wołowego,
  • Umiejętność oceny surowca

Wymagania:

  • Precyzyjność oraz dokładność w działaniu,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • Zdolności manualne,
  • Chęci i motywacja do pracy,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych,
  • pracę w systemie jednozmianowym,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w intensywnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na polskim rynku oraz 100% polskim rodzinnym kapitale,
  • pracę w miłej atmosferze,

PRACOWNIK PRODUKCYJNY

  • Przygotowanie produkcji i obsługa urządzeń zgodnie z instrukcją pracy
  • Pakowanie i znakowanie produktu
  • Prace pomocnicze na linii produkcyjnej oraz zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego
  • Utrzymanie stanowiska pracy w czystości i porządku przez cały czas świadczenia pracy.
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo w miejscu pracy.

Wymagania:

  • Gotowości do pracy w systemie jednozmianowym,

Oferujemy:

Dołącz do nas !

Poszukujesz pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pełnej nowych zawodowych wyzwań ?

Dołącz do nas!
Zachęcamy do kontaktu: +48 604 917 215

Firma Kręglewscy

Firma Kreglewscy już od ponad 30 lat zajmuje się rozbiorem mięsa wołowego. W 2004 roku otrzymaliśmy pozwolenie na eksport własnych produktów oraz zostaliśmy zakwalifikowani do zakładów klasy „A” co świadczy o najlepszym asortymencie produktów, a także o wysokiej higienie i jakości. Firma ma opinię solidnego partnera wśród licznych dostawców i odbiorców.